Transport

Od prawie 30 lat nasza Firma zajmuje się transportem i spedycją w kraju oraz na rynkach europejskich. Specjalizujemy się transportach całopojazdowych (FTL) towarów naczepami typu plandeka, mega i chłodnia. Na życzenie Klientów zapewniamy również transporty towarów ADR oraz specjalistycznymi zestawami np. coilmulde, czy niskopodłogowymi.

W celu precyzyjnego nadzoru nad przesyłką nasza flota wyposażona jest ciągły system monitorowania GPS oraz bezpośredni kontakt z kierowcą. Wszystkie auta spełniają min. normy Euro5, choć w większości są wyposażone w Euro6. Zapewniamy terminowe dostawy ładunków w atrakcyjnych cenach oraz 24h/dobę nadzór nad wykonywanych transportem, a co za tym idzie pełną informację dla Klienta o statusie jego towaru.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Dodatkowo, na życzenie Klienta, nasza Firma  jest gotowa poszerzyć obszar współpracy o poniższe usługi::
Transport - przewozy krajowe i międzynarodowe samochodami 1,5t, 3,5 i 24t. Dystrybucja oraz transporty wahadłowe (międzymagazynowe). Organizowanie transportów specjalnych i pilnych, w tym transportów lotniczych.
Logistyka - magazynowanie, pakowanie, selekcja i sortowanie, analiza przepływu, LEAN i optymalizacja przepływu towarów, projektowanie procesów logistycznych
Usługi Dodatkowe - leasing opakowań zwrotnych, montaż komponentów i zestawów, naprawa i oznakowanie opakowań

Oferta

  • Transport
  • Logistyka
  • Mycie komponentów i opakowań zwrotnych
  • Usługi dodatkowe